KISACA BEN

Ahmet Özgür tarafından tarihinde yayınlandı

Kısaca Ben diyerek konu başlığını attım ama ne kadar kısa olacak ve ne kadar Ben’i anlatabileceğim bilmiyorum , en azından deneyeceğim ne kadarını size iletebileceğim bakalım.

Bilgi ve tecrüblerim ;

Profesyonel fotograf çekimi

Profesyonel olarak video çekimleri, kurgu ve post production

Grafik ve web tasarım ise hobi olarak zevk aldığım alanlar

Fotograf ile tanışmam 2008 yılında oldu. Aldığım eğitim ile ilk önce klasik olduğu üzere filmli banyo mutfağını öğrendim. Artık antika sayılan o fotograf makineleri ile Analog Makineler ile çekimler yapıyordum. Derken dijital çağ makinelere inanılmaz kolaylıklar getirdi. Bir çok fotograf sanatçısı bu değişimin sanatı öldüğünü. Artık keyif alamadıklarını beyan etse de mecburen bu değişime herkes zaman ile ayak uydurmak zorunda kaldı. Bu değişim o yıllarda benim için çok zor olmadı ama filmli makineler ile çekim yapmanın heyecanı artık yok denilebilir teknik anlamda. Fotograf aşkı ise araçların değişmesi ile ne eksildi ne de sendeledi. Aynı aşk beni bu günlere ve buralara kadar getirdi.

Diğer taraftan klasik bilgileri ile şu şekilde ileteyim. 1979 İstanbul doğumluyum , evliyim, iki tane oğlum var ve bir de SHE_RA isminde scotish Fold kedimiz var. Hayatım aslında hep mesaili çalışma şeklinde geçti. Uzun yıllar kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra kendi işimi yapma fırsatım daha doğrusu hobimi işe çevirme fırsatım oldu. 2008 yılında hobi olarak başladığım ve yaklaşık 10 yıldır üzerine koyarak ilerlettiğim fotograf tutkumu 3 yıldır profesyonel olarak yapmaktayım.

Fotograf, video ve grafik tasarım anlamında işini severek yapan biriyim. Profesyonel iş hayatım ile ilgili yeni olan her bilgiyi öğrenmeyi seviyorum. Hem kurumsal anlamda hemde bireysel talepler anlamında hizmet vermekteyim.

Güncel çalışmalarıma instagram hesabımdan veya sitemden ulaşabilirsiniz. Kendini yenilemeye çalışan. Öğrenmeye açık aynı zamanda sosyal olarak insanlar ile iletişime önem veren ve samimiyete dayalı olan bir kimse olarak tanımlayabiliriz.

Olabildiğince Kısaca Ben i aktarmaya çalıştım ama en kısası bu kadar oluyor muş demekki 🙂 Sohbet için tanışmak için her zaman ofisime beklerim kapım her daim açıktır.

Kategoriler: BLOG

2 yorum

Sonay Türk · Nisan 12, 2020 8:35 am tarihinde

Akıcı sade ve şık olmuş. Tebrik ederim Ahmet bey. Başarılarınızın devamını dilerim.

    Ahmet Özgür · Nisan 12, 2020 4:25 pm tarihinde

    Teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir